Venkovní ohniště Barrique

Zlevněný produkt Venkovní ohniště Barrique značky Karma premium jednoduše můžete sehnat tady nyní téměř zdarma! Akční ceny již od 58080 Kč
Cena: 58080 Kč

Venkovní ohniště BarriqueJe elegantním prvkem pro jakoukoli venkovní zahradu, stravovací zařízení, vinárnu, penzion či hotelový komplex.
Spojením dubového vinného sudu a živého plamene vzniká unikátní venkovní ohniště Barrique. Jak název napovídá, dubové sudy použité k výrobě nesloužily k ničemu jinému než k zrání nejlepších červených barikových vín, jako jsou Cabernet-Sauvignon, Merlot nebo Graciano, pocházející ze španělské oblasti Navarra. Ohniště Barrique vás svou vinářskou minulostí upomene pokaždé, když otevřete dřevěná dvířka.
Typický červený nádech, který červené víno zanechalo na vnitřní stěně sudu, dodává ohništi charakter a význam. Krásným doplňkem ohniště je také velký korkový špunt.
Hlavní přednosti plynových ohnišť:

atmosféra, teplo, vizuální zážitek a gril v jednom
skvělá volba pro městské terasy a balkony, bez kouře a s ohleduplností k sousedům
jednoduchá obsluha a zapalování
prodloužení venkovní sezóny
pro domácí využití i do hotelů, restaurací a pro cateringové akce
barová a lounge výška stolů pro flexibilitu využití Venkovní ohniště Barrique jsou dodávána vcelku. Součástí dodávky je nerezové krycí víko hořáku, lávové kameny v antracitové barvě, regulátor plynu a přívodní hadice, návod k instalaci a použití. Pro použití pod otevřeným nebem doporučujeme zakoupit ochrannou nepromokavou plachtu.

Další produkty z kategorie Karma

Další produkty od výrobce Karma premium


Top