SILAPEN univerzální penetrace 1 l

Výjimečný a žádaný kus SILAPEN univerzální penetrace 1 l od populárního výrobce SILATERM jednoduše můžete najít zrovna za výhodnou cenu! V akci od 284 Kč
Cena: 284 Kč

Penetrace Silapen…
SILAPEN je přípravek určený k penetrování vnitřních a vnějších povrchů kalcium silikátových desek s tepelnou odolností 600°C. Nanočástice v přípravku dokonale zpevňují povrch desky.
Odstraňuje nežádoucí prašnost uvnitř krbu, kde dochází k ohřevu vzduchu distribuovaného do vytápěných prostor dle platné normy pro krby ČSN 73 4230 bod 7.3.1.
V případě vnějšího použití penetrace kalcium silikátů zabráníte extrémní savosti desky. Při aplikaci kamnářských malt a omítek deska z maltové směsi neodebírá vodu. Tím ponechává kamnářským produktům čas nutný k správnému proběhnutí chemické reakce v maltové směsi. Zvyšuje se pevnost a přídržnost k povrchu.
Po ukončení chemické reakce (plném zaschnutí) se z přípravku neuvolňují žádné zápachy, ani zdraví škodlivé látky.
Jak se penetrace Silapen používá?
SILAPEN dobře promíchejte a protřepejte. Neřeďte. Aplikujte válečkem, či malířskou štětkou. Nezpracovávejte při teplotách pod +5 °C a nad +35 °C. Vyvarujte se aplikace na přímém slunečním světle. SILAPEN je povrchově zaschlý po cca 8h. Vydatnost cca 6 m2 /l je závislá na způsobu aplikace a savosti podkladu.

Další produkty z kategorie Základní příslušenství

Další produkty od výrobce Silaterm


Top