KRATKI krbová kamna ANTARES – černá

Designový produkt KRATKI krbová kamna ANTARES - černá pocházející od značky KRATKI jednoduše naleznete právě teď za výprodejovou cenu. Teď za akční cenu 54032 Kč
Cena: 54032 Kč

Krbová kamna ANTARES – černá
Krbová kamna Antares disponují a je to i jech dominantou velkým prosklení, které umožňuje intenzivnější a bližší pohled do ohně. Vnější část krbových kamen je vyrobena z nového inovativního materiálu NOWOTE. Tento materiál dokonale splývá s tělem kamen dává jim dokonalý moderní vzhled.Za moderní a slušivou můžeme považovat i robustní vertikální rukojeť. Krbová kamna jsou vhodná i pro domy s rekuperací.
Ve spodní části krbových kamen se nachází úložný prostor, který mimo jiné skrývá i vyústění pro možnost napojení kamen na externí přívod vzduchu. Dvířka se otevírají a zavírají systémem „push to open“ (zmáčkni a otevři).
Krbová kamna jsou vyrobena z prvotřídní ocele, díky které odolává vysokým teplotám. Topeniště (spalovací komora) je vyložena novým keramickým materiálem ACUMOTTE, který spolu s třístupňovým spalováním výrazně zvyšuje účinnost krbových kamen, tak jejich spotřebu.
Kromě toho pec využívá systém čistého skla (vzduchové clony), tj. Vzduch je dodáván přímo do skla prostřednictvím systému kanálů umístěných na bočních stranách krbu. Tímto způsobem se do horní části spalovací komory přivádí kyslík, ve kterém dochází ke spalování plynů vznikajících při spalování dřeva, což dále omezuje emise škodlivého CO do atmosféry.

Další produkty z kategorie Krbová kamna

Další produkty od výrobce KRATKI


Top