Expres Menu kulajda s liškami 2 porce 600g

Tento diskontní výrobek Expres Menu kulajda s liškami 2 porce 600g od známé společnosti EXPRES MENU naleznete právě za výhodnou cenu. Akční cena 99 Kč
Cena: 99 Kč

Expres Menu Kulajda s liškami 2 porce 600g
Vychutnejte si výjimečnou Krkonošskou smetanovou polévku, připravenou z lokálních surovin, která vás ohromí svou sytostí a vynikající chutí.
TIP! Nezapomeňte ochutnat i další tradiční pokrmy a speciality Krkonoš, jako například lahodné Jelení ragú. Tato polévka je ideální volbou pro děti i vegetariány.
Složení:voda, brambory, smetana, vejce, houby lišky obecné (3 %), cukr, ocet, rýžová mouka, kukuřičná mouka, kopr sterilovaný (voda, kopr, ocet kvasný, cukr, sůl), sůl kamenná, pepř.
Způsob přípravy:
Snadná příprava:Naše produkty jsou již zcela uvařené a tepelně zpracované. Jejich příprava tedy spočívá pouze v ohřevu (samozřejmě se dají jíst i za studena). Nemusíte přidávat žádnou vodu ani jídlo převářet. Jídlo si tak připravíte během pár minut a můžete podávat.
Ohřát můžete několika způsoby

Vložte uzavřený sáček do hrnce s horkou vodou (nebo do rychlovarné konvice) nechte cca 10 min prohřát a po otevření servírujte přímo na talíř.
Sáček vyprázdněte přímo do hrnce (nebo pánvičky) a ohřívejte cca 5 min.
Přendejte jídlo ze sáčku do vhodné nádoby a ohřívejte cca 3 min v mikrovlnné troubě.
Použijte samoohřev od Adventure Menu, vložte uzavřený sáček a nalijete trochu vody. Za cca 12 min je jídlo ohřáté.

Další produkty z kategorie Chutná jídla na cesty

Další produkty od výrobce EXPRES MENU


Top